Skip to content

Ułatwienia dostępu

Młodzież w akcji! – zapraszamy na konferencję

Projekt realizowany przez Fundację Zamek Bełżyce, zatytułowany „Szkolny Budżet Partycypacyjny w gminach Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego”, ma na celu zwiększenie zaangażowania młodzieży (10-19 lat) z gmin Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego (LOM) w życie publiczne poprzez rozwijanie kompetencji obywatelskich i poczucia sprawstwa za pomocą mechanizmu Szkolnych Budżetów Partycypacyjnych (SBP) w 25 placówkach oświatowych działających na terenie LOM.

Więcej o projekcie: https://zamekbelzyce.pl/sbp/22 maja zapraszamy na konferencję otwierającą z udziałem reprezentantów i reprezentantek gmin, szkół, oraz młodzieży w wieku 10-19 lat, mającą na celu promocję projektu i rekrutację szkół. Spotykamy się w Arche Hotelu przy ul. Zamojskiej 30 w Lublinie. Liczba miejsc jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 17 maja!

Młodzież w akcji! — konferencja otwierająca projekt „Szkolny Budżet Partycypacyjny w gminach LOM”

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ORAZ RAMOWY PLAN WYDARZENIA
https://forms.gle/ArfouoUX1XkB2fxq6


Zadanie publiczne “Szkolny Budżet Partycypacyjny w gminach Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego” sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Top